Obec Vikartovce
ObecVikartovce

Súťaž O poháre starostu obce Šuňava - 17.9.2023

Hasičky nás reprezentovali v Šuňave

V nedeľu 17. septembra 2023 sa konala hasičská súťaž mladých hasičov v Šuňave O poháre starostu obce Ing. Jána Fridmana.

Dievčatá reprezentovali DHZ Vikartovce so štyrmi družstvami. V kategórii mladšie žiačky, obsadili Vikartovce II. štvrté miesto, v kategórii staršie žiačky dievčatá Vikartovce III. skončili na deviatom mieste, Vikartovce IV. na štvrtom mieste a Vikartovce I. na skvelej druhej priečke výsledkovej listiny.

Na tejto súťaži sa súťažiaci mohli zapojiť do súťaže jednotlivcov vo viazaní uzlov a taktiež v disciplíne v behu na 50 m. Vo viazaní uzlov sa darilo Miriam Kesterovej, ktorá získala bronzovú medailu za 3. miesto medzi staršími žiačkami. V kategórii staršie dievča v behu na 50 m obsadila Kristína Šebestová zaslúžene 2. miesto a veľká gratulácia patrí Alžbete Petrenčíkovej, ktorá svojou zručnosťou a rýchlosťou získala 1. miesto v kategórii mladšie žiačky.

Ďakujeme organizátorom za priebeh súťaže a Petrovi Kormošovi za skvelý zážitkový odvoz ;)

Dátum vloženia: 18. 9. 2023 7:56
Dátum poslednej aktualizácie: 18. 9. 2023 8:30
Autor: Mgr. Matej Kurilla