Obec Vikartovce
Hlavná 159/98
059 19 Vikartovce
Vážení priatelia,
Obecné zastupiteľstvo spolu so starostom obce by chcelo aj v roku 2008 pokračovať vo zveľaďovaní obce a postupnom realizovaní "prvého" Územného plánu obce, ktorý bol schválený v novembri 2007. Mnohé veci idú veľmi ťažko, ani nie tak z dôvodov finančných, ale komplikovanosťou majetko- právnych vzťahov, neochotou niektorých ľudí vzdať sa starých návykov, úmyselným poškodzovaním obecných aj súkromných zariadení a podobne. Ako starosta obce spolu s poslancami a členmi komisie však nechceme iba konštatovať, ale naopak priniesť aj v roku 2008 do obce Vikartovce niečo nové, čo zvýši úroveň života našich občanov.
Čo by sme teda chceli urobiť:
Ten, kto vidí do týchto problémov a sám sa podieľa v akejkoľvek oblasti na rozvoji obce, povie, že je to dosť. No a ten, ktorý celé roky mal milión nápadov ako by to malo byť, no nikdy ho nikto nevidel pomáhať, tomu sa bude zdať vždy málo. Takí ľudia nás však nemôžu odradiť od práce a ja osobne sa spolieham na veľkú väčšinu našich občanov, ktorým blaho našej obce leží na srdci.
Touto cestou chcem pozdraviť aj všetkých našich rodákov, ktorí bývajú v rôznych kútoch Slovenska, ale aj inde vo svete, že ich návraty do našej obce sú nám vždy potešením.
Ing. Vladimír Šavel, v. r.
starosta obce
Po | Ut | St | Št | Pi | So | Ne |
---|---|---|---|---|---|---|
31 | 1 |
2
|
3 |
4
|
5 | 6 |
7 | 8 | 9 | 10 |
11
|
12
|
13 |
14 | 15 |
16
|
17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 |
30
|
1 |
2
|
3 | 4 |
Na Veľkú noc nemá pršať do hromu.
Slnko vychádza:5:19
Slnko zapadá:19:53
Návštevnosť:
ONLINE:2
DNES:618
TÝŽDEŇ:1210
CELKOM:1274614
Meniny má Lea, Timon
Zajtra má meniny Anastázia, Anastáz, Blahomil, Asia, Blahomila, Nasťa, Nastasia
Poruchové služby